2019-12-31

Aktyviai verslą kredituojančios kredito unijos „Magnus” paskola atvėrė kelią PC „Vakarinis” atsiradimuiGreta Vilniaus vakarinio aplinkkelio 2021 m. duris atverti turėtų naujas 20 tūkst. kv. m. prekybos centras „Vakarinis”. Prie šio projekto vystymo prisidėjo ir kredito unija „Magnus”, suteikusi paskolą pirmajame jo vystymo etape. Kredito unijos suteikta 1.2 mln. eurų paskola buvo panaudota 3.3 ha sklypo, kuriame ir projektuojamas naujasis prekybos centras, įsigijimui.

Operatyvūs kreditavimo procesai

„Mus spaudė terminai, per kuriuos turėjome atsiskaityti su sklypo savininkais už jo įsigijimą. Todėl ieškojome operatyvaus finansavimo su geromis palūkanomis. Geriausią variantą tiek laiko, tiek pinigų kainos prasme pasiūlė kredito unija „Magnus”. Jų komanda dirbo išties nepriekaištingai – taip operatyviai sutvarkyti paskolos dokumentaciją gali toli gražu ne kiekviena kredito įstaiga. Taip pat gerą įspūdi paliko tai, kad šios unijos specialistai realiai gilinasi į konkretaus verslo poreikius, o ne tik vadovaujasi bendro pobūdžio direktyvomis”, — sakė vienas iš projektą vystančios UAB „Novatoriai” savininkų Aušrys Žukauskas.

Viso į PC „Vakarinis” projektą įmonė ketina investuoti 25 mln. eurų. Šiuo metu vyksta statinio projektavimo darbai, o statybas numatoma pradėti šių metų pabaigoje.

Aktyviai kredituoja verslą

„Vilniaus mieste bei rajone veikiančių verslų kreditavimas – vienas pagrindinių mūsų prioritetų. Puikiai matome situaciją bankuose, daugumos kurių politika šiuo metu pasidarė skolinti tik didiesiems, geriausias pozicijas rinkoje turintiems statytojams. Mūsų kryptis – kiek kita. Mes skoliname verslui, turinčiam solidžią srities patirtį bei žinias, tvarų planą ir likvidžius garantus”, — sakė kredito unijos „Magnus” administracijos vadovė Neringa Sakalauskienė.

Anot jos, šiandieninėje rinkoje smulkiam ir vidutiniam verslui pasiskolinti nėra lengva. Bankams į šį segmentą pradėjus žiūrėti rezervuotai, lieka alternatyvūs finansavimo šaltiniai: platformos, privatus kapitalas ir kt., kas yra pakankamai brangu. Arba kredito unijos, kurios gali pasiūlyti ženkliai patrauklesnes palūkanas ir greitesnes procedūras, nei didžiosiose kreditavimo įstaigose.

Greiti sprendimai ir paprastas paskolos aptarnavimas

„Dirbame vieno langelio principu – klientui priskiriamas vienas vadybininkas, kuris ir yra kontaktinis asmuo visais klausimais. Kadangi esame nedidelė įstaiga, viduje sprendimus taip pat priimame greitai, tad verslui galime pasiūlyti išties greitą reakciją”, — sakė N. Sakalauskienė.

Anot jos, darbas su „Magnus” aptarnaujant paskolą taip pat skiriasi nuo darbo su didžiaisiais bankais ar kitomis įstaigomis.

„Dažnai projekto eigoje iš kredito įstaigos prireikia įvairių leidimų ar kitų dokumentų. Šioje vietoje taip pat stengiamės reaguoti greitai ir, jei tik įmanoma, reaguoti kuo operatyviau, nes puikiai suprantame dienos kainą versle”, — pažymėjo „Magnus” administracijos vadovė.

Ieškodami finansinio partnerio, pasitarkite su „Magnus”

Iš Panevėžio į Vilnių šiemet persikėlusi kredito unija „Magnus” verslui siūlo įvairius kreditavimo produktus – nuo paskolų refinansavimo iki kredito linijos, paskolų apyvartinėms lėšoms, vystymui ir kt.

Kredito unija „Magnus” nuo 2018 m. priklauso Lietuvos centrinei kredito unijai, vienijančiai daugumą (49 iš 65) šalyje veikiančių kredito unijų. „Magnus” taip pat priklauso ir beveik 40 šalies kredito unijų vienijančiai asociacijai Lietuvos kredito unijos.
< Atgal