Taupomieji indėliai

Kuo anksčiau pradėsite, tuo didesnę naudą gausite!

Taupomasis indėlis – tiems, kurie nori taupyti ir jaustis užtikrinti, nes daugelyje kredito unijų prireikus galima atsiimti dalį indėlio nenutraukus esamos sutarties. Pasirašę taupomojo indėlio sutartį, skirtingai nuo terminuotojo indėlio, galėsite laisviau naudoti savo lėšas.

Priimame dviejų rūšių taupomuosius indėlius, kurie gali būti papildomi kiekvieną mėnesį, ketvirtį, pusmetį arba kas metus, reguliariais ar nereguliariais įnašais. Galite rinktis tarp Taupomojo indėlio arba Vaiko taupomojo indėlio.

  • Dviejų rūšių taupomieji indėliai Jūsų arba Jūsų vaiko ateičiai
  • Vienos didžiausių palūkanų Lietuvoje
  • Papildyti indėlį galima Jums patogiu būdu ir periodiškumu
Papildoma informacija indėlininkams:

Kaupiamųjų palūkanų privalumai:

Kaupiamosios palūkanos apdovanoja taupančius: kuo anksčiau pradėsite taupyti – tuo didesnę grąžą ateityje gausite!

Taupomieji indėliai yra skirti didesnei sumai sukaupti per ilgesnį laikotarpį. Šį indėlį galima papildyti jums patogiais – reguliariais arba nereguliariais – įnašais, o palūkanos kitą mėnesį bus skaičiuojamos jau nuo didesnės sumos. Nustebsite, kiek galite sutaupyti, į savo taupomojo indėlio sąskaitą įnešdami net ir nedideles sumas bei už tai gaudami kaupiamąsias palūkanas!

Palūkanų normos:

Taupomieji indėliai

Terminas mėnesiais Procentai
3 mėn. 3,90 proc.
12 mėn. 3,90 proc.
18 mėn. 3,90 proc.
24 mėn. 3,90 proc.
36 mėn. 3,90 proc.

Kaupiamųjų indėlių normos galioja nuo 2024-05-13 d.

Minimali indėlio suma – 50 EUR

  • Per i-Uniją sudarytoms sutartims taikomas papildomas 0,1 proc. priedas.
  • Pasirašius 10.000 EUR sutartį 24 mėn. ar ilgesniam terminui, pridedamas 0,1 proc. prie palūkanų normos;
  • Pasirašius 30.000 EUR sutartį 24 mėn. ar ilgesniam terminui, pridedamas 0,2 proc. prie palūkanų normos;
  • Pasirašius 50.000 EUR sutartį 24 mėn. ar ilgesniam terminui, pridedamas 0,3 proc. prie palūkanų normos.
  • Galimybė pasinaudoti dalinio lėšų išėmimo sąlyga: maksimaliai 50% nuo indėlio sumos, ne dažniau nei 2 kartus per 1 mėn
  • Nutraukus sutartį, prarandamos palūkanos už paskutinius 6 mėnesius
  • Su visais priedais Jūsų taupomasis indėlis gali uždirbti iki 4,3 % palūkanų

Standartinis pavyzdys:

Jei kredito unijoje padėsite 1 000 Eur su 3,9 proc. metinėmis palūkanomis, kas mėnesį taupomojo indėlio sąskaitą papildydami po 50 Eur per 10 metų sutaupysite 8 799,85 Eur, iš kurių kaupiamosios palūkanos sudarys 799,85 Eur*.

* Taupomojo indėlio sutartis gali būti sudaroma kredito unijos nustatytam maksimaliam terminui, kuriam pasibaigus gali būti automatiškai pratęsta. Pratęsimo dieną palūkanos bus perskaičiuotos pagal tą dieną kredito unijoje galiojančias palūkanų normas.

Taupomasis indėlis

Jei norite taupyti nuolat ir skirti dalį atlyginimo ar pajamų taupymui – pasirašykite taupomojo indėlio sutartį, kuri leis pasinaudoti kaupiamųjų palūkanų privalumais. Palūkanos yra kaupiamos ir kiekvieną paskutinę mėnesio dieną pridedamos prie indėlio sumos, tad kitą mėnesį, palūkanos skaičiuojamos jau nuo didesnės sumos. Kuo anksčiau pradėsite taupyti – tuo didesnę naudą gausite.

Prireiks pinigų – daugelyje kredito unijų galėsite atsiimti dalį indėlio nenutraukę esamos sutarties. Taip pat bet kada galėsite papildyti taupomojo indėlio sąskaitą grynais pinigais arba pervedimu iš savo kortelės / mokėjimo sąskaitos (jeigu kredito unijai yra pateiktas prašymas nurašyti lėšas iš sąskaitos).

Vaiko taupomasis indėlis

Ilgalaikis indėlis, skirtas vaiko ateičiai. Dėl kaupiamųjų palūkanų Jūsų indėlio grąža augs kiekvienais metais, todėl kuo anksčiau pradėsite kaupti savo vaiko ateičiai, tuo didesnę gausite naudą.

Unijų narių vaikams suteikiamos „Maestro“ debetinės kortelės (nuo 7 m. amžiaus).

Scroll to Top